Jump to content

Toggle shoutbox Chat DevilStrike Romania

Tribe : (16 May 2019 - 09:11 PM) da ..inca mai trece ! ;)
DnD : (13 May 2019 - 12:07 AM) mai trece cineva pe aici??
Tribe : (04 March 2019 - 09:48 PM) sper sa ai timp ..ca urmatoarea discutie sa se desfasoare in OFF-Topic ! ;)
Tribe : (04 March 2019 - 09:46 PM) doar la siturile de matrimoniale mai gasesti chat .. :)
Tribe : (04 March 2019 - 09:46 PM) da ..sunt si eu deacord cu eliminarea chatului ...nu , nu -mai ca nu mai este la moda ...dar m-am obijnuit cu pm-urile ...sau mesajele in alte retele ...si pina la urma \
jarvis : (16 February 2019 - 07:54 PM) Nu o să mai optez pentru chat
jarvis : (16 February 2019 - 07:54 PM) oricum
jarvis : (16 February 2019 - 07:50 PM) Serverul e aproape gata la mine
jarvis : (16 February 2019 - 07:50 PM) Dimineața am timp
jarvis : (16 February 2019 - 07:50 PM) De luni se reface comunitatea
Tribe : (14 February 2019 - 10:11 PM) o seara buna baieti ...si puneti mina pe telefoane ...ca aveti nelimitat , ce dumnezeu !!! :)
Tribe : (14 February 2019 - 10:09 PM) dar am pregatit generatia noua ...la aproape 40 sa mai joci cs 1,6 ...e doar de adevarata pasiune , sau nebunie ! ;)
Tribe : (14 February 2019 - 10:08 PM) hai...vorbim , la telefon sau aici sau pe unde vreti voi ca eu nu mai am tinta ...
Tribe : (14 February 2019 - 10:02 PM) Rbert si STEFAN 1 inca joaca si sincer ...ce se naste din pisica !... headshot da !!! =))/>
Tribe : (14 February 2019 - 10:00 PM) am ramas orfan fara voi ... si va zic si dece ...
Tribe : (14 February 2019 - 09:59 PM) DND ai acum VIP ...si cont pe viata ... gabi are fondator si lipsa de timp mereu ... asa ca mai multe puncte ..
Tribe : (14 February 2019 - 09:57 PM) astept raspunsuri din ambele parti ! ...
Tribe : (14 February 2019 - 09:56 PM) dar asta nu insamna ca nu va pot trage de urechii ! =))
Tribe : (14 February 2019 - 09:56 PM) saracul ! :)) ...a ramas singurul pe servere ...si imi este mila ..ca eu mam pensionat oficial ...
Tribe : (14 February 2019 - 09:55 PM) ca deja avem in tema planuri bune pentru comunitate ...si gabi le stie mult mai bine ca mine !
Resize Shouts Area

Devilstrike Radio !

devilstrike radio dj

8 replies to this topic

Tribe

• Administrator FaceBook & Dj Forum
  • PipPipPipPip
    • ID No: 749
    • Group: Administrator
    • posts 192
    • Locationdigibuti
Salut comunitate !!!

Sunt Dj Sii ...si raspund in mare masura de radioul forumului , deschid acest topic in privilegiul cu care voi puteti lasa aici: sugesti ,listuri ,si mesaje , chiar si reclamatii ,de ce nu !? Posted Image ...dar sa raminem cu picioarele pe pamint si sa ne distram la maxim ...mai ales ca acum au venit si mult asteptatele Cs -uri ... Posted Image nu ezitati sa comentati sau pareri de lasat ... voi face absolut tot ce imi sta in putere !!!
Va multumesc ! ... cu respect: Echipa Devilstrike & DJ Sii By Tene Gaby
ne vedem pe chat aici >>>http://forum.devilst...hp?app=shoutbox
Enjoy !!! Posted Image
Posted Image

Pentru noi nu ești un “user ”, ci un partener de discuție. Un om care știe și poate sa-și spună ideile. De aceea te încurajăm in continuare , să pui in practica și să fii in atentia celorlalti. Pentru că topicurile tale bune vor fi publicate si pe Facebook ,Youtube ,etc.

Echipa devilstrike.ro !!!

Tribe

• PipPipPipPip
    • posts 192
    • Locationdigibuti
ÛÛÛÛÛÛÛÛÛ:ÛÛ:::::::::'ÛÛÛ:::ÛÛ:::'ÛÛ'ÛÛ::::'ÛÛ'ÛÛ::::'ÛÛ:'ÛÛÛÛÛÛ:'ÛÛÛÛ:'ÛÛÛÛÛÛ:
ÛÛ.... ÛÛ:ÛÛ::::::::'ÛÛ ÛÛ:: ÛÛ:'ÛÛ::ÛÛÛ::'ÛÛÛ:ÛÛ:::: ÛÛ'ÛÛ... ÛÛ. ÛÛ:'ÛÛ... ÛÛ
ÛÛ:::: ÛÛ:ÛÛ:::::::'ÛÛ:. ÛÛ::.ÛÛÛÛ:::ÛÛÛÛ'ÛÛÛÛ:ÛÛ:::: ÛÛ:ÛÛ:::..:: ÛÛ::ÛÛ:::..:
ÛÛÛÛÛÛÛÛÛ:ÛÛ::::::'ÛÛ:::. ÛÛ::.ÛÛ::::ÛÛ ÛÛÛ ÛÛ:ÛÛ:::: ÛÛ. ÛÛÛÛÛÛ:: ÛÛ::ÛÛ::::::
ÛÛ.....:::ÛÛ:::::::ÛÛÛÛÛÛÛÛÛ:::ÛÛ::::ÛÛ. Û: ÛÛ:ÛÛ:::: ÛÛ:..... ÛÛ: ÛÛ::ÛÛ::::::
ÛÛ::::::::ÛÛ:::::::ÛÛ.... ÛÛ:::ÛÛ::::ÛÛ:.:: ÛÛ:ÛÛ:::: ÛÛ'ÛÛ::: ÛÛ: ÛÛ::ÛÛ::: ÛÛ
ÛÛ::::::::ÛÛÛÛÛÛÛÛ:ÛÛ:::: ÛÛ:::ÛÛ::::ÛÛ:::: ÛÛ. ÛÛÛÛÛÛÛ:. ÛÛÛÛÛÛ:'ÛÛÛÛ. ÛÛÛÛÛÛ:
::::::::::........:..:::::..::::..::::..:::::..::.......:::......::....::.....:

Posted Image

Pentru noi nu ești un “user ”, ci un partener de discuție. Un om care știe și poate sa-și spună ideile. De aceea te încurajăm in continuare , să pui in practica și să fii in atentia celorlalti. Pentru că topicurile tale bune vor fi publicate si pe Facebook ,Youtube ,etc.

tenegabi

• Veteran
  • PipPipPipPip
    • ID No: 515
    • Group: Fondator
    • posts 493
    • LocationMaldaieni
Cred ca esti cel mai activ user! Dar eu nu inteleg ce sunt acele cifre, sau ce sunt ele, desi sunt informatician! :))

Tribe

• PipPipPipPip
    • posts 192
    • Locationdigibuti
ai sa vezi la urma ...:))
Posted Image

Tribe

• PipPipPipPip
    • posts 192
    • Locationdigibuti
ÛÛÛÛÛÛÛÛ.......ÛÛ:::::::::.............. 'ÛÛÛ ÛÛ:::..........'ÛÛ... 'ÛÛ::::......' ÛÛ....'ÛÛ::::'....ÛÛ:...'ÛÛÛÛÛÛ:'........ÛÛÛÛ:...'ÛÛÛÛÛÛ:
ÛÛ...........ÛÛ:... ÛÛ:::::::.......................ÛÛ. ÛÛ::... ÛÛ:....'ÛÛ:...:...ÛÛÛ::..' . . ÛÛÛ....:ÛÛ:::: ...ÛÛ.. 'ÛÛ........ ÛÛ./. .. ÛÛ:'.... ÛÛ... ....ÛÛ
ÛÛ::::...... ÛÛ:. ..ÛÛ:::::::.....................ÛÛ:..... ÛÛ:... .ÛÛÛÛ::.......:ÛÛÛÛ....'ÛÛÛÛ.:...ÛÛ:::..:. Û :ÛÛ:::..::.......... ÛÛ:... :ÛÛ:::..:
ÛÛÛÛÛ.ÛÛ.... ÛÛ::::::......................ÛÛ::. ......ÛÛ::.. ÛÛÛÛ..... ..ÛÛÛ...ÛÛ... ÛÛ::: ÛÛ. ÛÛ ...ÛÛ::.......
ÛÛ ÛÛ
ÛÛ.....:::......... .ÛÛ::::........ ... :ÛÛÛÛÛÛÛÛÛ:.:.. :....ÛÛ......... ÛÛ.... Û:. . ÛÛ...:ÛÛ:::: ...ÛÛ:.............. ÛÛ:/... ÛÛ:...: ÛÛ::::::
ÛÛ::::::::......... .ÛÛ::::::...... ... :ÛÛ......... ÛÛ::.. ....ÛÛ:::.... :ÛÛ:.::..... ÛÛ.:..ÛÛ:::: .. .ÛÛ' .ÛÛ::: ....ÛÛ:./ ..... ÛÛ:... :ÛÛ:::... ÛÛ
ÛÛ::::::::......... .ÛÛÛÛÛÛÛÛ .......ÛÛ:....... . ÛÛ:..:: ..ÛÛ::::..... ÛÛ::::...... ÛÛ. .ÛÛÛÛÛÛÛ:. ...ÛÛÛÛÛÛ:'........ÛÛÛÛ. ..ÛÛÛÛÛÛ:

ÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛ
Û. * . * . * . * . * . * . * . * . * . * . * Û
Û Devilstrike Radio with Dj Gaby & Dj Sii Û
Û. * . * . * . * . * . * . * . * . * . * Û
Ûßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßß

eeee. acum se vede ca nu se plictiseste lumea Posted Image
Posted Image

Tribe

• PipPipPipPip
    • posts 192
    • Locationdigibuti
nu e terminat ...voi reveni cu editare la el :))
Posted Image

tenegabi

• Veteran
  • PipPipPipPip
    • ID No: 515
    • Group: Fondator
    • posts 493
    • LocationMaldaieni
Acum mi-a mai venit inima la loc! :)

wantedboy

• Numai ai ce cauta in staff, clar!
  • PipPipPipPip
    • ID No: 790
    • Group: Member
    • posts 202
    • LocationBucuresti
Hehe :))
Cu respect,WanTedBoy Administrator DevilStrike!

Posted Image

Tribe

• PipPipPipPip
    • posts 192
    • Locationdigibuti
https://www.youtube....h?v=NGLBhvWeWcM
Posted Image

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Devilstrike România
    Devilstrike Romania Radio Devilstrike Romania