Jump to content

Toggle shoutbox Chat DevilStrike Romania

Tribe : (16 May 2019 - 09:11 PM) da ..inca mai trece ! ;)
DnD : (13 May 2019 - 12:07 AM) mai trece cineva pe aici??
Tribe : (04 March 2019 - 09:48 PM) sper sa ai timp ..ca urmatoarea discutie sa se desfasoare in OFF-Topic ! ;)
Tribe : (04 March 2019 - 09:46 PM) doar la siturile de matrimoniale mai gasesti chat .. :)
Tribe : (04 March 2019 - 09:46 PM) da ..sunt si eu deacord cu eliminarea chatului ...nu , nu -mai ca nu mai este la moda ...dar m-am obijnuit cu pm-urile ...sau mesajele in alte retele ...si pina la urma \
jarvis : (16 February 2019 - 07:54 PM) Nu o să mai optez pentru chat
jarvis : (16 February 2019 - 07:54 PM) oricum
jarvis : (16 February 2019 - 07:50 PM) Serverul e aproape gata la mine
jarvis : (16 February 2019 - 07:50 PM) Dimineața am timp
jarvis : (16 February 2019 - 07:50 PM) De luni se reface comunitatea
Tribe : (14 February 2019 - 10:11 PM) o seara buna baieti ...si puneti mina pe telefoane ...ca aveti nelimitat , ce dumnezeu !!! :)
Tribe : (14 February 2019 - 10:09 PM) dar am pregatit generatia noua ...la aproape 40 sa mai joci cs 1,6 ...e doar de adevarata pasiune , sau nebunie ! ;)
Tribe : (14 February 2019 - 10:08 PM) hai...vorbim , la telefon sau aici sau pe unde vreti voi ca eu nu mai am tinta ...
Tribe : (14 February 2019 - 10:02 PM) Rbert si STEFAN 1 inca joaca si sincer ...ce se naste din pisica !... headshot da !!! =))/>
Tribe : (14 February 2019 - 10:00 PM) am ramas orfan fara voi ... si va zic si dece ...
Tribe : (14 February 2019 - 09:59 PM) DND ai acum VIP ...si cont pe viata ... gabi are fondator si lipsa de timp mereu ... asa ca mai multe puncte ..
Tribe : (14 February 2019 - 09:57 PM) astept raspunsuri din ambele parti ! ...
Tribe : (14 February 2019 - 09:56 PM) dar asta nu insamna ca nu va pot trage de urechii ! =))
Tribe : (14 February 2019 - 09:56 PM) saracul ! :)) ...a ramas singurul pe servere ...si imi este mila ..ca eu mam pensionat oficial ...
Tribe : (14 February 2019 - 09:55 PM) ca deja avem in tema planuri bune pentru comunitate ...si gabi le stie mult mai bine ca mine !
Resize Shouts Area

Donatii comunitate

Donatii devil strike

No replies to this topic

tenegabi

• Veteran
  • PipPipPipPip
    • ID No: 515
    • Group: Fondator
    • posts 493
    • LocationMaldaieni
ROMANIAN / ENGLISH

În primul rând, doresc să vă anunţ că toate donaţiile sunt folosite pentru plata hostului şi Îmbunătăţirea calitatii acestei comunitati/ forum.
Pentru a dona, vă rugam adăugaţi ID-ul de Yahoo! Messenger gaby_boss_te În listă (doar eu voi sta pe ID-ul respectiv). Pe acest id se pot discuta si diverse probleme ale comunitatii.

Daca ati donat deja prin RAIFFEISEN BANK, nu trebuie decat sa imi spuneti numele de pe care au fost trimisi bani, eu voi verifica daca au fost trimisi si voi accepta donatia.

NU VA DATI DATELE DE LA DONATIE NIMANUI, O FACETI DOAR PE IDUL DE DONATII MENTIONAT MAI SUS SI ATAT !

Plata se poate face prin:
  • Transfer bancar către un cont Raiffeisen (nu trebuie să aveţi card sau 18 ani, doar buletin şi bani).
  • Western Union / Money Gram (trimiteti la numele/adresa gasite in ultimul post)
1 EUR = 4.5 RON / 1 USD = 4 RON

• Daca vi se fură contul şi nu mai aveţi adresa de email sau v-aţi dat contul şi vi s-au sters iteme, caractere etc, nu veţi fi ajutat. Indiferent dacă aţi donat sau nu, conturile sunt răspunderea voastră şi nu se va interveni În aşa ceva.
  • Odata ce ati efectuat donatia aceasta este permanenta si ireversibila si nu mai puteti cere banii inapoi.
  • Donațiile de 50 de euro pentru cei din staff sunt pentru un an de zile, acești bani sunt pentru a ajuta comunitatea să plătească serverele de cs și webhosting. Atenție, nu este nimeni obligat să plătească pentru a fi În staff, oricine poate intra În staff dacă face treabă bună.
ROMANIAN / ENGLISH

First of all, I would like to declare that all donations are being used for paying the hosting.
To make a donation, install Yahoo! Messenger and add gaby_boss_te in your contact list (noone else except me will have acces to this ID). Be advised ! This ID is used for donation purposes only, don't add it for other issues.

The payment can be completed via:
  • Transfer to a Raiffeisen Bank account (you don't need a debit card or to be 18 years old to do it, all you need is an ID card and money)
  • Western Union / Money Gram (send to the name/address found in the last post)
  • Donations of 50 euros for those staff are for one year, this money is to help the community to pay cs servers and webhosting. Attention, nobody is obliged to pay for the staff, everyone can go if you do good work staff.
1 EUR = 4.5 RON / 1 USD = 4 RON

Cand trimiteti din Romania (trimiteti RON):
NUME: Tene Emil Gabriel
CONT: RO52 RZBR 0000 0600 1400 9070
Mergeti la orice banca RAIFFEISEN si spuneti ca vreti sa depuneti bani in contul RO52RZBR0000060014009070, pe numele Tene Emil Gabriel. Daca vreti sa trimiteti de la alte banci decat RAIFFEISEN trebuie sa aveti cont deschis la ele. PASTRATI CHITANTA!!

Dupa ce ati donat ma anuntati pe ID-ul gaby_boss_te@yahoo.com / After donating contact me on Yahoo! Messenger on gaby_boss_te@yahoo.com

Îmi rezerv dreptul de a modifica orice detaliu de aici, nu sunt obligat să fac public modificările aduse acestui topic, Însă eu voi Încerca să anunţ Înainte modificărilor.

Edited by tenegabi, 22 November 2015 - 12:13 PM.
update 22.11.2015

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Devilstrike România
    Devilstrike Romania Radio Devilstrike Romania